Psirri Artistic Rooftop Apartment With Acropolis View

  • 35 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka
  • 3 goście
  • 2 łożka

Goście mogą zdecydować się na pobyt w Psirri Artistic Rooftop Apartment With Acropolis View Ateny podczas wizyty dzielnicy Athens Historical Center w Atenach. 1-pokojowy apartament może pomieścić do 3 osób.

W obiekcie jest 1 łazienka. Ponadto w pokojach znajdują się suszarka do włosów i ręczniki.

Ten apartament jest wyposażony w kuchnię.

Przyjemny apartament znajduje się tuż przy Cmentarz Karamejkos i 18 min spacerem od Akropol ateński. Obiekt ma pierwszorzędną lokalizację bardzo blisko od stacji metra Thiseio. Pomnik Filopapposa znajduje się 1 km od przyjemnego apartamentu o powierzchni 35 m². Psirri Artistic Rooftop Apartment With Acropolis View leży 400 m od przystanku autobusowego Asomaton oraz w niewielkiej odległości od dworca kolejowego Monastiraki.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Psirri Artistic Rooftop Apartment With Acropolis View Ateny
Sunny Apartment On The 2Nd Floor In Bohemian Psiri In Athens' Historic Center-In Vivo Apartments
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Sunny Apartment On The 2Nd Floor In Bohemian Psiri In Athens' Historic Center-In Vivo Apartments

77 m od nieruchomości
USD 132 USD 119
za noc
Υπέροχη Θέα
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Υπέροχη Θέα

8.4
Bardzo dobry 18 opinii
128 m od nieruchomości
USD 40 USD 36
za noc
Raise Area 41
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Raise Area 41

8.9
Świetny 930 opinii
139 m od nieruchomości
USD 36 USD 32
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Ateny im. Elefteriosa Wenizelosa
    36 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Thissio
    400 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Patio
    • Taras
    • Meble ogrodowe
    • Herbata i kawa
    • Stół

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 23:59
    Wyjazd: od 01:00 do 11:00
    Numer licencji00000440631
    • Dodatkowe informacje o łóżkach
    • Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych łóżek w pokoju.
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Psirri Artistic Rooftop Apartment With Acropolis View akceptuje zwierzęta?
      Niestety Psirri Artistic Rooftop Apartment With Acropolis View nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Psirri Artistic Rooftop Apartment With Acropolis View posiada kuchnię?
      W Psirri Artistic Rooftop Apartment With Acropolis View goście mogą korzystać z kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i płytę grzejną.
    • Czy Psirri Artistic Rooftop Apartment With Acropolis View spełnia wymagania osób podróżujących służbowo?
      Psirri Artistic Rooftop Apartment With Acropolis View oferuje szereg udogodnień dla osób podróżujących służbowo, w tym bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Ateny im. Elefteriosa Wenizelosa
    36 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Thissio
    400 m

    Punkty orientacyjne

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Psirri Artistic Rooftop Apartment With Acropolis View Ateny

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij